1 Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

2 Kargom hakkında sorun yaşıyorum,Ne yapmalıyım ?

 

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

 

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatın.

 

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve “Durum Tespit Tutanağı” hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

 

Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü müşteri tamsilcilerimizin size vereceği yada bize ulaşın sayfamızdan aldığınız agustini.com.tr depo adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

 

Değişim ve iade taleplerinizi sitemizden üye girişi yaparak değişim iade adım seçeneklerini kullanarak çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Dilerseniz değişim ve iade talepleriizi direk müşteri temsilcilerimize ileterek de değişim iadelerinizin gerçekleşmesini sağlayablirsiniz.

 

Agustini.com.tr web sitemizden yapacağınız alışverişlerde kargo bilgileriniz agustini.com.tr tarafından size e-posta ve sms ile adınıza kayıtlı numara ve e-posta adresinize otomatik sistemde gelecektir.

 

Bu konuda bilgilendirilmediniz sms yada e-posta almadınız,bu durumda sistemsel bir problem ile karşılaşmış olabilirsiniz,Böyle bir problem ile karşılaştığınızda direk satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Her türlü soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilmek adına biz daima burada ve yanınızdayız.

 

 

Destek telefon : 0537 280 81 01

 

Destek WhatsApp : 537 280 81 01

 

Destek e-posta : [email protected]

 

 

Bu numaraları arayarak’da destek talebi oluştura bilirsiniz.

 

 

E-Posta : [email protected]

 

Yada yukarıda belirtilen destek e-posta adresimizden kolaylıkla destek talebi oluştura bilirsiniz.

 

 

 

Çerez Kullanımı