HAKKIMIZDA

 

 

Erkek giyim sektöründe hizmet sunan, takım elbise ana üretim merceğimiz olup ceket, kaban, damatlık, gömlek, triko, pantolon, ayakkabı ve aksesuar dahil erkek giyim alanında tüm detayları birleştiren markamız Seher Güngör Tarafından AGUSTİNİ İNTERNET MAĞAZACILIĞI  2019 yılında erkek dış giyim alanında üretim fabrikası olarak kurulmuştur.

 

 

 

Tüm ürünlerimiz kendi fabrikamız tarafından kendi bünyemizde üretilmiştir ,sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına  hiç durmadan tüm ekibimiz ile gelişmeye ve tasarlamaya devam ediyoruz.

 

Etiket markamız :AGUSTİNİ MEN’S WEAR ile bu sektörde kendinden ve tasarımlarından oldukca bahsettiren şirketimiz kendini dahada fazla geliştirmek için çalışmaktadır.

 

 

Doğruluk prensibi ile adımlarını atan, üretimden sunuma olan aşamalardaki tüm işlemleri dikkatlice gözden geçiren, yüzde yüz doğal ve kaliteli ürünlerin kullanıldığı üretim anlayışı ile her süreçte kalite kontrole sahip; kusursuzluk, kalite ve ölçülü fiyat stratejisini üretimde kullanan bir firma olarak sektörün hızla gelişenleri arasında yer etmektedir.

 

 

 

 

Kuruluşundan bu yana aile olma ideali ile yoluna devam eden, çalışanlarından müşterilerine uzanan bu hikayede aile içi sevgi ve saygının temsilinde doğru hisler ile bütünleşen hizmet anlayışımızı size sunmaya çalışmaktadır. İhtiyaç dahilinde oluşan ve talep edildiğinde gelen samimiyete karşı doğru şekilde hitap eden ve memnuniyetinizin önemini benimsemiş bir şirkettir.

 

 

Seher Güngör bu markayı, giyimini moda akımından etkilenen geçici oluşumlara değil, kendine göre tarz ve çizgisi olan, yeni deneyimlere açık ve kendi değerinin farkında olan erkeklere yönelik bir marka olarak; cesur ve kendine özgü tasarımları ile siz giyimine düşkün beylerin beğenisine sunduğu koleksiyonları, şıklığından ödün vermeyen erkekler için çalışmakta ve hayatlarına pratik dokunuşlar katmaktadır.

 

 

 

Geleneksel tavrını modernize işçilik ile buluşturan Seher Güngör  AGUSTİNİ MEN’S WEAR ile gelişmeyi ve üretmeyi benimsemiş, kendine has duruşa sahip ifadesini üretim ve ulaşılabilir fiyata sahip ürünleri ile size sunmaktadır.

 

Çevrenin kendisinden ilham aldığı, koşulları lehinize çeviren uygulamaları ve her durumda kendinizi rahat ve emin ellerde hissedeceğiniz ev sahipliği ile size uygun tarz ve stili, doğru ve kusursuz şekilde bulabileceğiniz Agustini  ailemize sizleri davet ediyoruz.

 

 

 

ŞİRKET ÜNVANIMIZ : AGUSTİNİ İNTERNET MAĞAZACILIĞI SAHER GÜNGÖR

ŞİRKET ADRESİMİZ : ANADOLU MAHALLESİ SUMAK SOKAK NO 46 KAT 1 ARNAVUTKÖY İSTANBUL 

ŞİRKET DEPO VE OFİS ADRESİMİZ: ESKİ EDİRNE ASVALTI MERKEZ İŞ HANI NUMARA 668 KAT 1/2 SULTANGAZİ İSTANBUL

 

 

İLETİŞİM MÜŞRETİ HİZMETLERİ HATTIMIZ : 0537 280 81 01 

OFİS İLETİŞİM DESTEK HATTIMIZ : 0212 667 00 10

SİPARİŞ E-POSTA : siparis.agustini.com.tr 

DESTEK E-POSTA : [email protected] 

BİLGİ E-POSTA : [email protected]

MUHASEBE E-POSTA : [email protected]

 

 

AGUSTİNİ MEN’S WEAR

 

 

 

 

 

 

 

Çerez Kullanımı